Özellikler

Windows Active Directory Denetimi

Etki Alanı Denetleyiciler gibi ağdaki kritik kaynakların 150+ olaya özel ayrıntılı raporlar ve anında e-posta uyarılarıyla Kullanıcılar, Gruplar, GPO, Bilgisayar ve OU değişiklikleri hakkındaki tüm bilgilerle denetlendiğinden, izlendiğinden ve bildirildiğinden emin olun.

Windows Oturum Açma/Kapama Denetimi

Kritik kullanıcı iş istasyonu oturum açma/kapama zamanı süreyle birlikte denetleyin. Periyodik analiz ve güvenlik tehditleri varlığında hızlı tepki için grafikli raporları E-posta uyarılarıyla birlikte görüntüleyin ve Zamanlayın.

Windows Dosya Sunucuları Denetimi

Belgelerin dosya ve klasör yapılarındaki, paylaşımlarındaki ve izinlerindeki değişikliklerin ayrıntılı analizleriyle birlikte dosyaların yetkili / yetkisiz erişimle oluşturulmasını, değiştirilmesini ve silinmesini güvenli şekilde takip edin.

Windows Sunucuları Denetimi

Oturum Açma/Kapamayı Takip Edin, RADIUS Oturum Açma, Terminal Hizmetleri Etkinliği, Oturum Açma Süresi ve Oturum Açma Geçmişi gibi olayları takip etmeyi zamanlayın. Denetimle ilgili işlemler Windows Zamanlama işleri takip edilerek sekmede tutulabilir.

Uyumluluk Denetimi Raporları

Etkin bir bilgi güvenliği kontrolü gerektiren SOX, HIPAA, PCI-DSS, FISMA ve GLBA Uyumluluk Gerekliliğini karşılayarak Windows Active Directory ve Sunucuları ortamındaki tüm değişiklikler hakkında sürekli izleme, denetim ve raporlama sağlayın.