İndirin

Applications Manager Sürüm 11.7 (Yapı No. 11700) İndirme Bağlantısı

Ücretsiz Teknik Destek için Kaydolun
Bizle paylaştığınız ayrıntılar gizli tutulacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

1) Farklı sürümler ve diller için ayrı indirme bağlantıları var mı?
İndirilen dosya tüm Sürümler ve Diller için aynıdır. Applications Manager yüklemesi sırasında, Ücretsiz Sürümü veya 30 günlük Professional/Enterprise Edition denemesini yüklemeyi seçebilirsiniz Benzer şekilde, dili de yükleme sırasında seçebilirsiniz.

Not: Windows ve Linux İndirme Bağlantıları bloguna

2) Applications Manager'ı yükleyip başlatmada sorun yaşıyorum. Ne yapabilirim?
Teknik destek ekibimizle bağlantı kurun - Ücretsiz Telefon Numarası: +1 - 925 - 924 - 9500
E-posta: appmanager-support@manageengine.com. Ayrıca, sorun giderme ipuçlarımıza bakabilirsiniz.

3) 30 günlük denemede kısıtlamalar var mı? Değerlendirme için tavsiye edilen sürüm hangisidir?
Hayır, Professional deneme sürümü de Enterprise deneme sürümü de tüm işlevleri etkin durumdadır, ancak bu 30 gün için geçerlidir. Değerlendirmede "Professional Edition"ı denemenizi tavsiye ederiz.

4) Ücretsiz Sürümü indirdim (süresiz olarak beş izleyici test etmek istiyordum). Ancak şimdi başka izleyicileri de test etmek istiyorum. 30 gün boyunca sınırsız izleyici sayısı için Professional sürüm değerlendirme lisansını nasıl temin edebilirim?
Tarayıcıda Application Manager'ın Destek Sekmesine gidin. Lisans Bilgileri tablosunun altında Değerlendir bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıyı tıklattığınız zaman 30 gün için sınırsız sayıda izleyici ve kullanıcı ekleyebilirsiniz. Ücretsiz sürümünüz, değerlendirme sürümüne dönüşür. 30 günün sonunda otomatik olarak Ücretsiz Sürüm olur.

5) Applications Manager nasıl lisanslanıyor?
Applications Manager fiyatlandırması, Raporlar ve İşlemler Kumanda Panolarını görmek üzere Ürün Web İstemcisine erişen Kullanıcı sayısına ve İzleyici sayısına bağlıdır. İzleyici, izlemek istediğiniz belirli bir Uygulama örneği, Sunucu, Hizmet veya Web URL'sidir. Örneğin ağınızda 100 SQL Server yüklemesini izlemek istiyorsanız, 100 SQL Server, 100 izleyici olarak değerlendirilir. Kullanıcılar: Ürünün Web İstemcisine erişmesi gereken kullanıcı sayısı. Daha fazla bilgi için bkz. SSS