Özellikler

Self Servis Parola Yönetimi Özellikleri

Son kullanıcının uzaktaki bir web tarayıcıdan (BT Yardım Masası desteği olmadan) Windows Active Directory'de parolasını kendi kendine sıfırlamasını sağlayan bir Self Servis Parola Sıfırlama Çözümüdür.

 Learn more

Etki alanı kullanıcılarının uzaktaki bir makineden bir web tarayıcıyla hesaplarının kilidini kendilerinin açmasına olanak sağlayan (kilitlenme durumunda) bir Self Servis Hesap Kilidi Açma Çözümüdür.

 Learn More

Kullanıcıları SMS/E-posta aracılığıyla yaklaşan parola süre dolumu hakkında uyarın. VPN ve OWA kullanıcıları için çok faydalıdır; artık parolalarını istedikleri yerden istedikleri zaman değiştirebilirler. Şimdi SINIRSIZ kullanıcı desteğiyle %100 ÜCRETSİZ.

 Learn More

ADSelfService Plus Parola Eşitleyici, tüm self servis parola/hesap değişikliklerini yakalar ve program ile yapılandırılan çoklu aynı platformu eşitler. Böylece, kullanıcılar erişim sağladıkları tüm sistemler için tek bir parolayı akıllarında tutarlar.

 Learn more

Kullanıcıların kendi Windows hesaplarına (self servis için) istedikleri yerden, istedikleri zaman ve istedikleri aygıttan hemen erişebilmelerine izin verin. ADSelfService Plus, Android, iOS ve diğer platformlar için Mobil uygulamalara sahiptir ve bunlarla 'iş başında' olan son kullanıcılara 7 gün 24 saat self servis desteği sunulur.

 Learn More

ADSelfService Plus oturum açma aracıları kullanıcıların doğrudan Windows İşletim Sistemi, Mac OS X, Outlook Web Erişimi, SharePoint ve Citrix Web Arabirimi oturum açma komut istemlerinden parola self servisine erişmelerini sağlar. Kullanıcıların bizzat kendi makinelerinden parolalarını sıfırlamalarını/hesaplarının kilidini açmalarını sağlar ve diğer kullanıcıların makinelerine olan bağımlılığı ortadan kaldırır.

 Learn more

Self Servis Parola Değiştirme çözümü, etki alanı kullanıcılarının parolalarını değiştirebilecekleri, kolay kullanılan bir web arabirimi sunar. Parola ilkesi, ADSelfService Plus parola değiştirme ekranında görüntülenir.

 Learn More

Yardım Masasından Parola Sıfırlama: Yardım masasından parola sıfırlama yetki atamasınının güvenlik sorusuyla tanıma yöntemiyle birleştirilmesi, aradan saldırıları tamamen önler! Yardım masası, güvenlik sorularıyla son kullanıcının kimliğini doğrulayarak, parola sıfırlama işlemlerini daha da güvenli hale getirir!

 Learn more

Parola İlkesi Uygulayıcı : Parola İlkesi Uygulama, üstün bir ağ güvenliği sağlar. Bu özellik ile, son kullanıcıları rahatsız etmeden güçlü parola ilkeleri uygulanabilir. Bu özellikle sayesinde yalnızca etki alanı parola ilkeleri oluşturmakla kalmaz, bunu kuruluş birimi düzeyine indirerek daha ayrıntılı parola ilkeleri uygulayabilirsiniz. Dahası, özel parola ilkesi oluşturmanıza dahi olanak sağlar!

 Learn More

ADSelfService Plus, bilgisayar korsanlarının bir kullanıcı hesabının geçerli kimlik bilgilerini yakalamasını çok daha zor hale getiren iki etmenli kimlik doğrulaması sistemi sayesinde, parola self servis işlemi sırasında daha yüksek güvenlik sağlar. Yöneticiler Güvenlik Soru-Cevapları, SMS Doğrulama, E-posta Doğrulaması ve tüm bunların bir kombinasyonu arasında tercihte bulunabilirler.

 Learn More

Otomatik Hesap Kilidi Açma / Parola Sıfırlama: Ağda kilitlenmiş kullanıcı hesaplarını otomatik tarayıp kilitlerini açarak BT yardım masasına büyük ölçüde zaman kazandırır. Benzer şekilde, parola süresi geçmiş kullanıcıları otomatik olarak arayıp parolalarını sıfırlayabilir.

 Learn more

Raporlar ve E-posta Bildirimleri: Son kullanıcının tüm parola self servis eylemleri için eksiksiz denetim raporları. Ek güvenlik önlemi olarak, ADSelfService Plus, bir kullanıcı parola self servis işlemi yapar yapmaz onay e-postası da gönderir.

 Learn More

ADSelfService Plus'la sağlanan Bilgi Güvenliği eşsizdir. Yazılım, Kullanılmayan Kullanıcı Hesaplarını Kısıtlama, PAROLA GEÇMİŞİ Uygulaması gibi birçok eşsiz güvenlik özelliği sunuyor...

 Learn more