Kendi Kendine Parola Yönetimi Özellikleri

  •  

    Parola Yönetimi

  •  

    Active Directory Kendi Kendine Hizmet

  •  

    Tek Kimlik

Bir son kullanıcının BT Yardım Masasının yardımı olmadan bir web tarayıcıdan Windows Active Directory'deki etki alanı parolasını kendi kendine sıfırlaması konusunda kullanıcıya yetki veren bir Kendi Kendine Parola Sıfırlama Çözümü

Daha fazla bilgi edin  

Bir etki alanı kullanıcısının (kilitleme durumunda) bir web tarayıcısı ve bir uzak makine üzerinden kendi etki alanı hesabının kilidini açmasına (kilitleme durumunda) olanak tanıyan bir Kendi Kendine Hesap Kilidi Açma Çözümü.

Daha fazla bilgi edin  

Kendi Kendine Parola Değiştirme çözümü, alan kullanıcılarının parolalarını değiştirebilecekleri, kullanımı kolay bir web arayüzü sağlar. Parola politikası, ADSelfService Plus parola değiştirme ekranında görüntülenir.

Daha fazla bilgi edin  

Kullanıcıları SMS/E-posta ile süresi dolmak üzere olan parolalarıyla ilgili olarak bilgilendirin. Artık parolalarını istedikleri zaman, istedikleri yerden değiştirebilen VPN ve OWA kullanıcıları için son derece yararlıdır. Artık SINIRSIZ kullanıcı desteğiyle %100 ÜCRETSİZ.

Daha fazla bilgi edin  

Parola Politikası Uygulatıcısı: Parola Politikası Uygulatma, üstün ağ güvenliği sağlar. Bu özellik, son kullanıcıları rahatsız etmeden güçlü parola politikaları uygulayabilir. Bununla sadece alan parola politikaları oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda iyi bir parola politikası için OU düzeyine bile inebilirsiniz. Dahası, özel parola politikası oluşturmanıza bile izin verir!

Daha fazla bilgi edin  

ADSelfService Plus oturum açma ajanları, kullanıcıların Windows OS, Mac OS X, Outlook Web Access, SharePoint ve Citrix Web Arayüzü oturum açma komutlarından kendi kendine parola hizmetine doğrudan erişim sağlar. Kullanıcıların kendi makinelerinden parola sıfırlamalarını/hesap kilidini açmalarını ve diğer kullanıcıların makinelerine olan bağımlılıklarını ortadan kaldırmayı sağlar.

Daha fazla bilgi edin  

ADSelfService Plus, hackerlerin bir kullanıcı hesabının geçerli bilgilerini ele geçirmesini büyük ölçüde zorlaştıran bir sistem olan çok faktörlü kimlik doğrulama aracılığıyla parola sıfırlama ve hesap kilidi açma sırasında geliştirilmiş güvenlik sunar. Yöneticiler, Güvenlik Sorusu ve Cevabı, SMS/E-posta ile Doğrulama, Google Kimlik Doğrulayıcı, Duo Security, RSA SecurID ve RADIUS kimlik doğrulama ya da yukarıdaki yöntemlerin bir kombinasyonu arasında tercih yapabilirler.

Daha fazla bilgi edin  

Kullanıcıların kendi Windows hesaplarına (kendi kendine hizmet için) herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir aygıttan hemen erişim sağlayabilmelerine izin verir. ADSelfService Plus, 'hareket halindeki' son kullanıcılara 7/24 kendi kendine hizmet desteği verebilmek için Android, iOS ve diğer platformlara yönelik Mobil Uygulamalar içerir.

Daha fazla bilgi edin  

ADSelfService Plus, kullanıcılar parolalarını sıfırladığında, önbelleğe alınan Active Directory kimlik bilgilerini otomatik olarak güncelleyebilir. Kullanıcılar artık Windows makinelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden erişebilir ve şirket ağlarına bağlı olmasalar bile kesintisiz çalışabilirler.

Daha fazla bilgi edin  

Otomatik Hesap Kilidi Açma/ Parola Sıfırlama: Kilitlenmiş kullanıcı hesaplarını tespit etmek üzere ağı otomatik olarak tarayıp kilitlerini açarak BT yardım masasının zamandan önemli ölçüde tasarruf etmesini sağlar. Benzer şekilde, kullanımı sona ermiş parolaları olan kullanıcıları tespit ederek bunları otomatik olarak sıfırlayabilir.

Daha fazla bilgi edin  

Tüm kendi kendine parola hizmeti için son kullanıcı denetim raporları ve e-posta bildirimleri, güvenlikten ödün verilmemesini sağlar. ADSelfService Plus, Aktif Olmayan Kullanıcı Hesaplarının Kısıtlanması, PAROLA GEÇMİŞİNİN uygulatılması gibi birçok rakipsiz özellik sunar.

Daha fazla bilgi edin  

Yardım Masası Çağrılarını Azaltma: Kendi kendine parola yönetimi ve çok faktörlü kimlik doğrulamayı birleştiren bu Windows Active Directory çözümü, yardım masası çağrılarını ve yardım masası çağrılarıyla ilişkili maliyetleri büyük ölçüde ortadan kaldırır.

Daha fazla bilgi edin  

Windows Active Directory'de unutulan veya süresi dolmuş parolaları kurtarmak mümkün olmasa da, kullanıcılara yardım masası yardımı olmadan parolalarını sıfırlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Sorunsuz bir Active Directory parola yönetimi için kullanıcılarınızı ADSelfService Plus'ın kendi kendine hizmet kabiliyetleriyle güçlendirin.

Daha fazla bilgi edin  

ADSelfService Plus maliyetleri azaltıp, çalışan verimliliğini artırarak, daha iyi yatırım getirisi ve en önemlisi alan kullanıcısına web tabanlı, güvenli ve kolay bir arayüz sağlayarak işletmenize büyük değer katar.

Daha fazla bilgi edin