IT Help Desk Software
Dünyanın Sevdiği Yardım Masası Yazılımı

ServiceDesk Plus, ITIL çerçevesinde oluşturulmuş entegre varlık ve proje yönetimi içeren bir yardım masası yazılımıdır. 29 farklı dilde sunulmuştur ve 186 ülkede 85.000'den fazla şirket tarafından kendi BT yardım masalarını ve varlıklarını yönetmek için kullanılmaktadır

ServiceDesk Plus Ürününe Genel Bakış

ServiceDesk Plus Ürününe Genel Bakış

ServiceDesk Plus'ın 3 sürümü vardır
Neden ServiceDesk Plus?
 Olay Yönetimi

Kapsamlı olumsuz olay yönetimiyle, normal çalışmaya hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.

 Sorun Yönetimi

Temel nedenleri etkili bir şekilde ortadan kaldırın ve durmadan yinelenen olaylarla mücadeleye bir son verip otomasyonları yönetin.

 Değişiklik Yönetimi

BT altyapınızdaki tüm değişiklikleri yapılandırılmış ve hızlı bir şekilde işleyebilirsiniz. Toplu bir iş akışı otomasyonudur.

 Hizmet Kataloğu

Sunduğunuz hizmetleri tanıtarak, BT'nizi görünür kılın, her hizmet kategorisinin iş akışını ve otomasyonunu yapılandırın ve bu hizmetleri anlaşılan süreler içinde sağlayın.

 CMDB

Tüm CI'larınızı tek bir veri havuzunda izleyip yönetebilirsiniz. CI'ların karşılıklı ilişkilerini ve bağımlılıklarını öğrenerek, varlıklarınızı daha görünür kılın.

 Alım Emri ve Sözleşme Yönetimi

Bir alım emrinin tüm yaşam döngüsünü (oluşturulduğu noktadan onay süreçlerine, her alımın teslimi ve sözleşmesine kadar) kolaylaştırır ve BT harcamalarınızı organize etmenize yardımcı olur.

 Raporlar

Kolay ve şaşmaz raporlama modülleri ve etkileşimli kumanda panolarıyla, yardım masanızda olan biteni öğrenebilirsiniz.

 Entegrasyonlar

İzleme ve kullanıcı yönetim araçlarından API tabanlı entegrasyonlara kadar birçok platformla entegre olarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

 Varlık Yönetimi

Entegre Varlık Yönetimi ile, organizasyonunuzdaki tüm varlıkların doğru envanterini elde edin. Tüm varlıkları/düğümleri tarayın ve güncelleyin.

 BT Proje Yönetimi

ServiceDesk Plus'taki Proje Yönetimi modülü, BT Yardım masasını Proje Yönetimi ile bir araya getiren mükemmel entegre bir çözümdür. Service Desk Plus'la entegre olan Proje Yönetimi ile projelerin yönetimi BT yöneticileri için daha kolay. Çeşitli ekipler ve uzmanlarla işbirliği yapmanın harika bir yolu. Projenin büyüklüğü ne olursa olsun, her türlü projeyi kolayca takip edebilir ve yönetebilirsiniz.